Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
- 어른 김장하Rated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Modern LoveRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
StartupRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 다큐 인사이트Rated ★ 5.0
- Off The Grid - Cho Jin-woongRated ★ 3.5
- Off The GridRated ★ 4.0
- Diary of a Girl in love with ScandanaviaRated ★ 2.0