Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0