Movies
Ratings
50
Between Love and HateRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 5.0
Another YearRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0