Movies
Ratings
81
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
The SilencedRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 1.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 0.5
The DescentRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
SawRated ★ 0.5
Edward ScissorhandsRated ★ 1.0
FluRated ★ 0.5