Series
Ratings
37
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
JigsawRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.0
BridgertonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.0