Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
A Man of ReasonRated ★ 2.0