Series
Ratings
32
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 3.0
While You Are TemptedRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
No Way I'm an AdultRated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5