Movies
Ratings
132
GladiatorRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
BraveRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 5.0
DefianceRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 2.0
Den of ThievesRated ★ 3.0
SignsRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 4.0