Titles you rated
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
GenocyberRated ★ 3.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 1.0
King of DesertRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5