Series
Ratings
118
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
The DessertRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.0
원피스 16기Rated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0