Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
FridaRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0