Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.0