Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 0.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0