Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 0.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 0.5
Good Morning CallRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5