Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0