Series
Ratings
62
The Good WifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0