Series
Ratings
194
La PalmaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
SwitchedRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0