Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5