Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
NimonaRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5