Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 0.5
On AirRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Greatest MarriageRated ★ 2.0