Series
Ratings
26
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5