Series
Ratings
33
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5