Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
Goya's GhostsRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.5
A Year-end MedleyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0