Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Guns AkimboRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5