Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.0- SelfieRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0