Titles you rated
Japan Sinks 2020Rated ★ 1.0
My Happy MarriageRated ★ 1.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Scum's WishRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5