Titles you rated
The WitchRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 2.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
I've Always Liked YouRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0