Movies
Ratings
166
SkylineRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0