Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0