Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.5
The CreatorRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0