Series
Ratings
79- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
The MissingRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
Mrs. CopRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0