Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 2.5
100 Yen LoveRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.5
CureRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
What Keeps You AliveRated ★ 3.5