Titles you rated
Hear MeRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0- The PresentRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0