Titles you rated
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0