Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5