Series
Ratings
33
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0