Titles you rated
No SurpriseRated ★ 3.5- Camel in the tentRated ★ 4.0
- Soup Is Not FreeRated ★ 4.0
- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5- Jeong-sunRated ★ 4.0
Universe Department StoreRated ★ 3.5
FAQRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 2.5