Series
Ratings
22
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5