Movies
Ratings
388
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 0.5