Series
Ratings
31
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0