Movies
Ratings
549
Inside Out 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The CellRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ASSEMBLED: The Making of Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5