Series
Ratings
270
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
School of ChocolateRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0