Titles you rated
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
LostRated ★ 0.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0