Movies
Ratings
132
Finding NemoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5