Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0