Series
Ratings
63
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
VIPRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0