Series
Ratings
21
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0