Titles you rated
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5