Movies
Ratings
58
About TimeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0