Series
Ratings
21
Gossip GirlRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5